In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Zespół Muzyczny Zagramy Dla Was

O nas

 
   
Cześć jestem Paulina

W latach 2002-2012 uczestniczyłam w zajęciach wokalnych w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku. Obecnie studiuję na kierunku 'Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej', których zakończeniem będzie uzyskanie dyplomu z emisji głosu na wydziale Edukacyjno-Filozoficznym Akademii Pomorskiej w Słupsku. Jestem laureatką licznych konkursów wokalnych, zajęłam m. in. II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Tańca Kwakowo, III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej. Brałam udział w nagraniu płyty Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu finalistów "Tak śpiewają Słupszczanie" wydanej w 2010 roku gdzie można usłyszeć najlepszą dziesiątkę uczestników konkursu. W zespole od 4 lat.

Witam mam na imię Daniel

Z muzyką związany jestem od około 15 lat. Początkowo pobierałem prywatną naukę gry na fortepianie. Potem studiowałem Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej w Słupsku, gdzie również grałem w Big Bandzie. W zespole zajmuję się grą na instrumentach klawiszowych, saksofonie oraz śpiewem.

Nazywam się Marcin

Muzykowaniem zajmowali się już mój ojciec i dziadek, a więc od kołyski miałem styczność z muzyką. Moją pasją od najmłodszych lat stała się gra na instrumentach. Jako mały chłopiec uczęszczałem na zajęcia muzyczne do Sławieńskiego Domu Kultury. Swą pasję rozwijałem w latach 1993-1997 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Słupsku z filią w Sławnie w klasie akordeonu i fortepianu. Jestem laureatem wielu przeglądów muzycznych w tychże kategoriach jak i konkursach wokalnych. Wielokrotnie występowałem za granicą, m.in. w Paryżu grając dla Polonii tam zamieszkującej. Swój wolny czas poświęcam na naukę gry na saksofonie. W branży muzycznej od 13 lat.

Zaespół muzyczny Zagramy Dla Was e-mail: zagramydlawas@wp.pl realizacja WEBTOPIA 2013